4,990
edits
Line 42: | Line 42: | ||
=== | === Maantieto, kaupungit === | ||
{| | |||
|+ Nimi: | |||
|- | |||
! Kriteeri !! Pisteet!! Kommentti | |||
|- | |||
| Käytetty EO Browseria tai muuta satelliittidataa || 0 1 2 3 || | |||
|- | |||
| Kuvissa ei juuri pilviä || 0 1 2 3 || | |||
|- | |||
| Kuvissa näkyy kaupungin kasvaminen || 0 1 2 3 || | |||
|- | |||
| Kuvissa vuosi/ pvm selkeästi || 0 1 2 3 || | |||
|- | |||
| Ulkoasu ja selkeys|| 0 1 2 3 || | |||
|- | |||
| Työ palautettu ajoissa || 0 1 2 3 || | |||
|- | |||
| Työ palautettu|| 0 1 2 3 || | |||
|- | |||
| Pisteet yhteensä|| /21p || | |||
|} |