4,990
edits
Line 105: | Line 105: | ||
|- | |- | ||
| [https://www.youtube.com/channel/UCwkTH91J0fHeXp0uF3GyZfg/videos Sisko Minkkinen] || Priv || 10+ | | [https://www.youtube.com/channel/UCwkTH91J0fHeXp0uF3GyZfg/videos Sisko Minkkinen] || Priv || 10+ | ||
|- | |||
| [https://www.youtube.com/channel/UCDHN4wkapvvWXe9leXKfPkA/videos Sami Kronqvvist] || Priv || 1 | |||
|- | |||
| [https://www.youtube.com/user/MultiNestori/videos Nestori Norppa] || Priv || 2 | |||
|- | |||
| [https://www.youtube.com/channel/UCDymEaFN8-cc6khBnHYoLRg/videos Töölön koulu] || Org || 5+ | |||
|- | |||
| [https://www.youtube.com/user/Robotiikkaryhma/videos Robotiikkaryhma] || Priv || 2 | |||
|- | |||
| [https://www.youtube.com/channel/UCCW3vzkop5-Tv4dh-_PJo4w/videos Mato Tube] || Priv || 1 | |||
|- | |||
| [https://www.youtube.com/user/rajakylanalakoulu/videos Rajakylän koulu] || Org || 10+ | |||
|- | |||
| [https://www.youtube.com/user/Jouni2003/videos Jouni N] || Priv || 2 | |||
|- | |||
| [https://www.youtube.com/channel/UCV2Xnp5COV0G1Fjn57Tf_aA Lego Robotit] || Priv || 3 | |||
|- | |||
| [https://www.youtube.com/channel/UCNAadIAqlgxdBN294IeeVnw/videos Aino Ilva] || Priv || 1 | |||
|- | |||
| [https://www.youtube.com/user/JnRobotit/videos JnRobotit] || Priv || 8 | |||
|- | |||
| [https://www.youtube.com/user/freejamtv/videos freejamtv] || Org || 3 | |||
|- | |||
| [https://www.youtube.com/user/pitsku1/videos pitsku1] || Priv || 3 | |||
|- | |||
| [https://www.youtube.com/user/Juh4ttu/videos Juh4ttu]|| Priv || 1 | |||
|- | |||
| || || | |||
|- | |||
| || || | |||
|- | |||
| || || | |||
|- | |||
| || || | |||
|- | |||
| || || | |||
|- | |||
| || || | |||
|- | |||
| || || | |||
|- | |- | ||
| || || | | || || |